Zákaznická podpora
MENU

Enterprise Mobile Application

Váš informační systém jako na dlani

Enterprise Mobile Application je univerzální mobilní aplikace, která se dá propojit téměř s každým podnikovým informačním systémem – i s tím vaším. Na míru vám naprogramujeme přesně takové funkce, které budete potřebovat.

Online i offline

Aplikace funguje i bez připojení k internetu, všechna vložená data stačí synchronizovat na konci dne. Vaši zaměstnanci tak mohou do informačního systému vstupovat kdykoliv a kdekoliv. Snadno zvládnou důležité úlohy ve správnou chvíli, ať už jde o okamžitou úpravu provozních údajů v terénu, zadávání nových karet do evidence nebo lokalizování objektů na mapě.

Třívrstvá architektura odlehčí vašemu telefonu

Aplikace je postavená tak, aby vydržela rychlý přenos velkého množství dat a zároveň je maximálně zabezpečila.

Třívrstvá architektura v praxi znamená, že je váš informační systém vždy plně odstíněn a jednotliví klienti k němu nemají za žádných okolností přímý přístup. Samotný informační systém je k internetu připojen jen prostřednictvím middleware platformy.

Unikátní middleware platforma zajišťuje zpracovávání vašich požadavků a může výrazně ulevit nárokům na výkon samotného informačního systému. V případě jednoho z našich klientů middleware platforma drasticky snížila čas potřebný pro synchronizaci dat na klientských zařízeních na pouhé 2 minuty (při plné synchronizaci datového zdroje s více než 300 000 záznamy).

Máte zájem o EMA?

Napište nebo zavolejte. Na vaše otázky rádi odpovíme.