Zákaznická podpora
MENU

Konzultant ERP (HELIOS Green)

Praha , České Budějovice , Ostrava

Práce konzultanta v Popron Systems mi přináší nové poznatky a zkušenosti. Každá úspěšná implementace systému HELIOS Green u zákazníka mě profesně posouvá dál a motivuje pro další činnost. Je skvělé vědět, že mám oporu v týmu IT odborníků, kteří jsou ochotni mi kdykoliv poradit a pomoci. Oceňuji i přístup vedení firmy k nám zaměstnancům, protože nás aktivně podporuje v seberealizaci a vzdělávání.

Pavlína

Senior konzultant

Budete to vy?

Odborník na informační systémy, který přenáší požadavky z reálného světa do světa IT a pomáhá uživatelům se zavedením a ovládáním softwarů. Někdo, kdo trpělivě naslouchá, dokáže analyzovat podnikové procesy zákazníka a navrhnout řešení odpovídající jeho potřebám.

Co od Vás očekáváme?

Vyžadujeme VŠ vzdělání technického či ekonomického směru. Nevadí, pokud jste čerstvý absolvent, rádi Vás naučíme, co je potřeba. Na tuto práci se hodí i účetní, mzdoví nebo controllingoví specialisté, kteří se chtějí dále rozvíjet. Důležitá je vaše orientace v základní platné legislativě spojené s účetnictvím a daněmi. K Vaší práci je nezbytná také uživatelská znalost MS Windows a Office. Váš tým i zákazníci ocení vaši komunikativnost a příjemné vystupování. Při práci budete cestovat po celé republice, proto se Vám bude hodit také řidičský průkaz.

Co můžete čekat Vy od nás?

Nabízíme Vám pestrou spolupráci s předními firmami v oboru utilit – zejména teplárenství a vodárenství. Pro neustálý osobní i profesní růst Vám zajistíme odborná školení, stejně tak věříme, že všichni profesionálové v naší firmě se učí od sebe navzájem. Samozřejmostí je odpovídající finanční ohodnocení včetně motivačního programu a celé řady benefitů. Po zaškolení Vám bude plně k dispozici nejen firemní notebook a mobilní telefon, ale také služební vůz. Pracoviště budete mít v Praze, v Českých Budějovicích nebo v Ostravě.

Zaujala Vás tato pozice?

Pošlete nám svoje CV a připište pár slov o sobě. Rádi Vás pozveme na kávu, abychom se poznali osobně.