Zákaznická podpora
MENU

Konzultant podpory HELIOS Green

Praha , České Budějovice , Ostrava

Při práci konzultanta je nejtěžší, pokud nemá podporu v nástrojích informačního systému pro splnění všech požadavků zákazníka, u něhož systém implementuje. HELIOS Green byl pro mě ze všech systémů, které jsem za dobu své praxe implementoval, největší oporou.

Jaromír

Vedoucí technické podpory

Budete to vy?

Všestranný odborník, který trpělivě naslouchá zákazníkovi a dokáže analyzovat jeho požadavky zadané na helpdesk či telefonicky. Někdo, pro koho je každý problém výzvou k hledání řešení. Někdo, koho naplňuje rozmanitá práce, ale nechce nebo nemůže cestovat z místa na místo.

Co od Vás očekáváme?

Vyžadujeme SŠ vzdělání technického či ekonomického směru, ale VŠ se vám také neztratí. Nevadí, pokud jste čerstvý absolvent, rádi Vás naučíme, co je potřeba. Oceníme alespoň základní orientaci v účetnictví, skladovém hospodářství, mzdách, personalistice a s tím spojené legislativě. Je důležité, aby vám nebyla cizí práce na PC včetně znalosti databázových systémů. V kontaktu se zákazníky se Vám bude hodit komunikativnost a příjemné vystupování. Při práci nebudete muset cestovat, takže zdravotní handicap rozhodně není překážkou.

Co můžete čekat Vy od nás?

Nabízíme Vám pestrou spolupráci s předními firmami v oboru utilit – zejména teplárenství a vodárenství. Pro neustálý osobní i profesní růst vám zajistíme odborná školení, stejně tak věříme, že všichni profesionálové v naší firmě se učí od sebe navzájem. Samozřejmostí je odpovídající finanční ohodnocení včetně motivačního programu a celé řady benefitů. Firemní notebook a mobilní telefon bude Vaše základní vybavení. Pracoviště budete mít v Praze, v Českých Budějovicích nebo v Ostravě.

Zaujala Vás tato pozice?

Pošlete nám svoje CV a připište pár slov o sobě. Rádi Vás pozveme na kávu, abychom se poznali osobně.