Zákaznická podpora
MENU

ASP.NET Guru

Praha

V C# a .NET Framework vyvíjíme už přes 10 let, nad MS SQL dokonce déle než 20 let. Máme spokojené zákazníky a chtěli bychom jít ještě dál ve vylepšování architektury systému a vytvořit novou aplikaci v ASP.NET. K tomu potřebujeme profesionála, který dohlédne na technologii řešení i rozvoj svého týmu v souladu s potřebami projektu.

Karel

Ředitel realizace

Možná hledáme právě Tebe a v předstihu Ti píšeme děkovací dopis, Tobě - našemu budoucímu kolegovi

Dneska to je přesně rok, co jsi nastoupil do našeho týmu, gratuluji! Rád bych Ti za celý Popron poděkoval za všechno, co jsi tady za poslední rok dokázal.

Když jsi nastupoval, věřil jsem, že se Tvé zkušenosti s vývojem rozsáhlých webových aplikací na platformě Microsoftu brzy projeví a posunou nás zase o kousek dál.

Před rokem jsme pro intranetovou aplikaci našeho klienta měli jen základní UseCase analýzu. Díky za to, že jsi nejen zpracoval návrh datového modelu (a pomohl s jeho implementací v T-SQL), ale také navrhl architekturu celého řešení včetně integrací do stávajícího ERP a dalších systémů. Vím, že to nebyl malý ani jednoduchý úkol.

Když se zaměřím na front-end, chtěl bych ocenit přehled o moderních technologiích, kterým jsi nás obohatil. Mám radost, že jsi doporučil technologii, která nejen dobře zapadla do produktu, ale má i dlouhodobou podporu výrobce a vypadá to, že i údržba řešení bude teď probíhat bez problémů. Chtěl bych Ti také poděkovat, že ses nejen podílel na integraci technologie, ale navíc pomohl ostatním kolegům vývojářům naučit se s ní pracovat a celému týmu být ještě efektivnější.

Těším se na další projekty, které nás budou společně bavit.

Ještě jednou díky,

Karel

Našli jste se mezi řádky?

Pošlete nám své CV nebo mi zavolejte na +420 775 106 026 a domluvíme se na osobní schůzce.


Mohla by tato pracovní pozice zajímat někoho z vašich známých? Určitě to pošlete dál!