Zákaznická podpora
MENU

Senior analytik

Praha , České Budějovice , Ostrava

Před 15 lety jsem vymýšlel, jak se v ERP vypořádat s potřebami první vodárenské společnosti, se kterou jsem se ve své profesi setkal. Dnes je naším váženým zákazníkem nejen tato společnost, ale i celá vlastnická skupina. Do svého realizačního týmu hledám někoho, koho budou stejně tak jako mě těšit nové výzvy.

Karel

Ředitel realizace

Budete to vy?

Zkušený analytik, který dokáže rozpoznat zákazníkovy problémy a přetavit je v návrh optimálního IT řešení. Od vytvoření zadání pro vývojáře, kteří jej zhmotní v reálný nástroj na platformě ERP HELIOS Green a Microsoft technologií, až po předání řešení zákazníkovi a náležité zaškolení klíčových uživatelů. Vaší prací bude také odborná prezentace a rozvoj našich produktů.

Co od Vás očekáváme?

Kromě VŠ vzdělání nejvíce oceníme vaši zkušenost s implementací a správou podnikových informačních systémů a také s vývojem aplikací, tvorbou programových zadání a datovým modelováním. Při své práci zúročíte také znalosti databázových systémů a základní orientaci v účetnictví. Výhodu Vám přinese zkušenost s vedením týmů. Pro kontakt se zákazníkem je potřeba vstřícné a komunikativní jednání, pro časté cestování po republice zase řidičský průkaz a časová flexibilita.

Co můžete čekat Vy od nás?

Nabízíme Vám pestrou spolupráci s předními firmami v oboru utilit – zejména teplárenství a vodárenství. Pro neustálý osobní i profesní růst vám zajistíme odborná školení, stejně tak věříme, že všichni profesionálové v naší firmě se učí od sebe navzájem. Samozřejmostí je odpovídající finanční ohodnocení včetně motivačního programu a celé řady benefitů. Po zaškolení Vám bude plně k dispozici nejen firemní notebook a mobilní telefon, ale také služební vůz. Pracoviště budete mít v Praze, v Českých Budějovicích nebo v Ostravě.

Zaujala Vás tato pozice?

Pošlete nám svoje CV a připište pár slov o sobě. Rádi Vás pozveme na kávu, abychom se poznali osobně.


Mohla by tato pracovní pozice zajímat někoho z Vašich známých? Určitě to pošlete dál!