Zákaznická podpora
MENU

Vývojář – mobilní aplikace

České Budějovice

V C# a .NET Framework vyvíjíme už přes 10 let, nad MS SQL dokonce déle než 20 let. Máme spokojené zákazníky a chtěli bychom jít ještě dál, co se technologií týče. Uvítáme další profesionály do našeho týmu, kteří nám s tím pomohou.

Karel

Ředitel realizace

Budete to Vy?

Vývojář, kterého baví zkoušet něco nového, tvořit spolehlivé, funkční a dobře použitelné aplikace. Někdo, komu je jasné, že to právě na něm záleží, jak konečné dílo bude vypadat, a už je ušité na míru nebo vyladěné jako softwarový produkt. Děláme toho více, ale nejvíc by se nám aktuálně hodil do týmu člověk, který se zhlédl ve vývoji mobilních aplikací nebo by si rád tyto technologie osvojil. Vyvíjíme ale i nad ERP HELIOS Green a webové aplikace, takže neváhejte poslat své CV.

Co od Vás očekáváme?
Programátorská praxe, byť by šlo jen o školní práci, je základním předpokladem. Znalost SQL se u nás každopádně hodí, neboť de facto vše tvoříme nad Microsoft SQL Server. To hlavní by ale mělo ležet ve znalostech vývoje na platformě Microsoft: Visual Studio by Vám nemělo být cizí a něco z pojmů C#, ASP.NET, Xamarin poměrně důvěrně známé. Oceníme více praxe a zkušeností, ale dveře u nás mají otevřené i čerství absolventi.
Aby se nic neztratilo v překladu, budete potřebovat také znalost angličtiny na úrovni čtení technické dokumentace. Oceníme Vaši samostatnost, týmového ducha a ochotu učit se nové věci.

Co můžete čekat Vy od nás?
Nabízíme Vám práci na plný úvazek a pestrou spolupráci s předními firmami v oboru utilit – zejména teplárenství a vodárenství. Pro neustálý osobní i profesní růst Vám zajistíme odborná školení, stejně tak věříme, že všichni profesionálové v naší firmě se učí od sebe navzájem. Samozřejmostí je odpovídající finanční ohodnocení včetně motivačního programu, firemní notebook a mobilní telefon. Pracoviště budete mít v Praze nebo v Českých Budějovicích.

Zaujala Vás tato pozice?

Pošlete nám svoje CV a připište pár slov o sobě. Rádi Vás pozveme na kávu, abychom se poznali osobně.