Zákaznická podpora
MENU

Technický informační systém

Technický informační systém pro komplexní správu technické údržby

TIS vám usnadní celý proces údržby vodárenských i jiných technických objektů. Od preventivní údržby přes revize a opravy až po řešení havárií nebo plánování investic.

Základní moduly TIS

diagram

Technická evidence

Vytváří strukturovanou databázi všech objektů – strojů, budov, areálů nebo úseku infrastruktury. Umožní vám evidovat všechny vlastnosti objektů a zaznamenávat jejich provozní hodnoty. Díky integraci s GIS můžete objekty také snadno lokalizovat na mapě. Vždy budete mít přehled o jejich aktuálním stavu včetně evidence záruk a náhradních dílů. Evidence je propojená s vašim účetnictvím, personální evidencí, skladovým hospodářstvím a k jednotlivým objektům můžete libovolně přidávat další dokumentaci.

Enterprise Mobile Application

Dostupný v telefonu i tabletu

Prostřednictvím mobilní aplikace EMA můžete řídit práci jednotlivých techniků v terénu a okamžitě si předávat informace nebo evidovat hlášení. Aplikace funguje online i offline, takže jí máte stále po ruce.

Více o EMA

Plánování

Slouží pro přípravu, sledování, řízení a vyhodnocování plánů údržby a oprav. Automaticky plánuje pravidelné revize, generuje přehledně harmonogramy prací a zaznamenává zjištěné závady objektů včetně fotodokumentace. Uceleně vytváří i dlouhodobé plány na investice v souladu s vaší ekonomikou. Pomáhá vám také optimalizovat náklady a vyhodnocovat efektivitu lidských i technických zdrojů.

Havarijní management

Už vám neunikne havarijní stav jediného objektu a navíc budete mít přehled o celém průběhu likvidace havárie. Díky integraci se ZIS, GIS a SCADA systém eviduje všechna hlášení a výstrahy, každou havárii lokalizuje na mapě a generuje výluky zásobování konkrétních odběrných místech včetně zajištění náhradních dodávek a informování uživatelů emailem nebo SMS. Umožní vám sledovat každý výjezd zákrokové nebo pohotovostní služby i samotné řešení problémů. Navíc budete hned vědět, kolik vás havárie stála.

TIS je založený na prověřeném informačním systému HELIOS Green. Ten umíme implementovat i provozovat v Cloudu.

Více o HELIOSu

Máte zájem o TIS?

Napište nebo zavolejte. Na vaše otázky rádi odpovíme.